Anticafe
Varsti avame | Tallinn/Harjumaa | Eesti

Tere tulemast

Anticafe


Oleme valmis Teiega suhtlema!


Anticafe on Teie jaoks midagi uutMeie antikohvikus te saate tegeleda pea kõigega, meie ainult pakume Teile mõned võimalused:

See on 150 ruutmeetrit vaba ruumi kohtumiseks sõpradega, lauamängude mängimiseks, tööpäevade vaikseks tööks, huvitavate sünnipäevade, külaliste, meistriklasside ja muude ürituste korraldamiseks. Tasuta WiFi-ühendus, maitsev kohv, mitmesugune tee ja küpsised.


Eriline koht Tallinnas


Eelkõige meie anticafes saate hõivata ennast juba mitu tundi ja päeva. Meil on väga lai valik lauamänge: need, kes on muutunud klassikaks (alias, Dixit, pilet sõitma) kuid ka kõige värskemad. Konsoolmängu austajad hindavad hubast koha x-boxiga. Muusikud on rõõmsad, sest meil on lisaks kitarrile ka klaver ja isegi süntesaator. Kas soovite oma sõpradele kammerkontserti korraldada? Palun! Võite ka lauatennisse, lauaringusse ja tasuta WiFi-ühendust. Tule meie juurde peale tööd või igavaid paare ja lõõgas oma hinge! Kui olete riietatud avarasse ja puhtasse riietusruumi, muutudes sussideks ja valmistades tassi tugevat teed, näete kohe, kuidas igapäevaelu stress ja igavus langeb ja elu hakkab värvima ja muutub nagu oleks - ilus ja hämmastav. Meil on ka võrk, kus saate mugavalt magada.